O firmie

Diagnocar to nowoczesne stacje diagnostyczne oferujące okresowe badania techniczne pojazdów oraz dodatkowe badania techniczne. Jako pierwsza powstała w 1998 roku Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów w Piekarach Śląskich. Kolejnym krokiem było otwarcie Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w Bytomiu - Miechowicach. Następnie w 2012 roku została uruchomiona kolejna Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów mieszcząca się w okolicach centrum Bytomia. Obecnie posiadamy 4 stacje diagnostyczne a nowa Podstawowa Stacja Kontroli została otwarta w kwietniu 2018 roku i mieści się w Bytomiu w dzielnicy Stroszek. 

 

Zatrudniamy doskonale wyszkolonych i doświadczonych diagnostów, wykonujących badania techniczne i przeglądy rejestracyjne wszystkich typów pojazdów. Nasze stacje wyposażone są w nowoczesne i dokładne urządzenia kontrolne, które posiadają aktualne certyfikaty oraz są poddawane okresowym przeglądom.

 

Od 2019 roku rozszerzyliśmy naszą działalność o bezdotykowe myjnie samochodowe, które są dostępne dla klientów 7 dni w tygodniu przez całą dobę.

 

Pierwszą 5-stanowiskową myjnię uruchomiliśmy w styczniu 2019 roku i zlokalizowana jest przy naszej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w Bytomiu –Miechowicach przy ul. Frenzla 11.

 

W połowie lipca 2019 roku uruchomiliśmy kolejną myjnię, tym razem wyposażoną w 6 stanowisk myjących i zlokalizowana jest przy naszej Stacji Kontroli Pojazdów w Bytomiu ul. Władysława Łokietka 2, w dzielnicy Stroszek (obok sklepu ALDI).

 

 

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług !

Na każdej stacji oraz myjni można zapłacić kartą lub gotówką.