6-stanowiskowa Myjnia Bezdotykowa 24h

MYJNIA BEZDOTYKOWA 24H zlokalizowana jest przy naszej Stacji Kontroli Pojazdów Bytom– Stroszek ul. Władysława Łokietka 2.

 

Myjnia otwarta jest dla Klientów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu i przeznaczona jest dla pojazdów o masie całkowitej do 3,5 tony i wysokości 3,40 metra.

 

Do dyspozycji klientów jest 6 stanowisk do mycia aut oraz 6 stanowisk z odkurzaczami, które  dodatkowo wyposażone są  w bezpłatny kompresor do pompowania kół.

 

Za mycie pojazdu zapłacisz gotówką lub kartą. Czytniki kart znajdują się na każdym stanowisku.

 

Do nabycia również karty lojalnościowe. Przy zakupie lub doładowaniu karty za 100 zł lub 150 zł otrzymują Państwo 10% więcej impulsów. Karty lojalnościowe są wielokrotnego użytku i w każdej chwili można je doładować. Zakupić lub zasilić kartę można za kwotę 100 zł oraz 150 zł. Karty do nabycia w biurze stacji.

 

Wystawiamy również faktury VAT za mycie pojazdu. Faktury wystawiamy przed rozpoczęciem mycia auta w biurze naszej stacji w godzinach od 7:00 do 20:00 od poniedziałku do piątku oraz od 8:00 do 16:00 w soboty.

 

 

OPIS POSZCZEGÓLNYCH PROGRAMÓW:

 

 

PŁATNOŚĆ Za mycie pojazdu zapłacisz bilonem, kartą płatniczą lub przedpłaconą kartą lojalnością, którą można zakupić na naszej stacji. Wystawiamy również faktury VAT szczegóły wyżej.
ROZPOCZĘCIE MYCIA

Zasilone urządzenie pokazuje ilość impulsów do wykorzystanie na umycie pojazdu. Czystość oraz konserwację karoserii pojazdu zapewni odpowiednio dobrany proces mycia pojazdu.

OPRYSK FELG

Program do mycia felg – stalowych, aluminiowych. Pomaga usuwać uciążliwe zabrudzenia po klockach hamulcowych, w tym nagar. Program ten ma dość silnie działanie, dlatego powinno się go używać wyłącznie do mycia felg. Nie spłukuj od razu tylko pozostaw pianę na kołach i pozwól chemii „robić swoje”.

AKTYWNAPIANA

Aktywna piana zwiększa skuteczność mycia pojazdu. Rozmiękcza uporczywy brud, ułatwia mycie zasadnicze, wytwarza efektowną, gęstą pianę. Aktywna piana podawana jest osobną lancą.

MYCIE ZASADNICZE

Dokładne usuwanie zabrudzeń uzyskujemy dzięki mikroproszkowi, który jest podawany w gorącej wodzie pod wysokim ciśnieniem. 

SPŁUKIWANIE

Precyzyjne spłukanie pojazdu wodą usuwa pozostałości chemii i brudu. Przygotowanie lakieru do konserwacji.

KONSERWACJA POLIMEREM

Program ten trwale zabezpiecza karoserię auta dzięki wytworzeniu warstwy ochronnej, która utrudnia osadzanie się brudu. Regularna konserwacja ułatwia utrzymanie pojazdu w czystości.

NABŁYSZCZANIE

Wyjątkowy efekt połysku karoserii uzyskujmy przez podanie zmiękczonej wody osmotycznej na warstwę polimeru. Dzięki temu utrzymujemy wysoki połysk i zabezpieczamy lakier przez zaciekami. Program ten pozwala wyeliminować konieczność wycierania czy suszenia pojazdu.